post

با معتبر ترین روش تبلیغات در وب رونق کسب و کار خود را تضمین کنید

نگین نت با بهره مندی از دانش مورد نیاز در تحلیل داده ها و نیز با بهره مندی از ارتباط رسمی با شرکت گوگل تبلیغات در گوگل را به عنوان یک راهکار حرفه ای به صاحبان وبسایت ها پیشنهاد میکند.

روش کار تبلیغات گوگل:

روش کار ما در تبلیغات گوگل یا Google Adwords به اینصورت می باشد که در ابتدا با یک مبلغ کم برای وبسایت شما یک پروفایل تبلیغاتی در گوگل ایجاد می گردد و در پروفایل مذکور تمامی کلمات کلیدی مورد نظر شما تعریف می شوند.

با این کار گوگل برای کاربرانی که به دنبال کلمات کلیدی مورد نظرتان هستند وبسایت شما را در بالای صفحه اول جستجو نمایش میدهد. و اگر کاربری بر روی لینک وبسایت شما در گوگل کلیک نماید مبلغی از حساب پروفایلتان کسر میگردد. که میزان این مبلغ با فرمولهای بسیار دقیقی توسط گوگل تعیین شده و برای هر کلمه کلیدی متفاوت می باشد.

توجه داشته باشید که اگر کاربر بر روی لینک سایت شما کلیک نکند مبلغی از حسابتان کسر نمی گردد.

البته شما میتوانید برای همه و یا برخی از کلمات کلیدی خود این تصمیم را بگیرید که گوگل به جای آنکه سایت شما را در بالای صفحه اول نتیجه جستجو نشان دهد در محل های کم اهمیت تر مثلا در پایین صفحه اول نشان دهد و بنابراین هزینه کمتری برای آن کلمه کلیدی برای شما محاسبه میشود.

در این مرحله ما میتوانیم تخمین بسیار دقیقی از هزینه های تبلیغاتی شما داشته باشیم و در مراحل بعدی اگر تمایل به شارژ حساب خود داشته باشید تکلیف هزینه ها قابل پیش بینی خواهد بود.

امکان گزارش گیری:

یکی از خدمات مناسبی که ما در انتهای هر دوره برای شما انجام میدهیم تهیه گزارشی دقیق از تعداد و چگونگی کلیک ها بر اساس زمان، موقعیت جغرافیایی کاربر، هزینه ها و کلمات کلیدی می باشد.

امکان تنظیم زمان تبلیغات:

یکی دیگر از خدمات نگین نت که با استقبال زیاد مشتری ها همراه بوده است امکان تنظیم زمان های انجام تبلیغات می باشد. به عنوان نمونه میتوانید بگویید تبلیغات من از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ انجام شود و در ساعت های خارج از این بازه تبلیغات خاموش شود.

امکان تنظیم هزینه تبلیغات:

این امکان نیز وجود دارد که تعیین کنید در هر بازه زمانی مثلا در هر ۲۴ ساعت چه سقفی از هزینه برای تبلیغات شما صرف شود. به عنوان مثال تعیین میکنید که اگر در هر ۲۴ ساعت میزان هزینه تبلیغات به میزان ۲۰ دلار رسید آنگاه تبلیغات تا آغاز ۲۴ ساعت بعدی متوقف شود.

قابلیت اعتماد:

یکی از مشکلاتی که در تبلیغات گوگل ممکن است بوجود بیاید اینست که شما و یا واسط شما با استفاده از کارت های اعتباری مجازی اقدام به شارژ دلاری و با روشی مغایر با قوانین تجاری، حساب کاربری خود و نموده باشد. در صورتی که گوگل به این مساله پی ببرد حساب کاربری شما را مسدود نموده و بازپس گیری آن معمولا غیر قابل انجام می باشد.

نگین نت با بهره گیری از روابط قانونی خود در دو کشور عربی و اروپایی اقدام به شارژ حساب های کاربری می نماید و بنابراین شما میتوانید با اطمینان از این سرویس بهره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *