در صورتی که شما قصد طراحی یک سایت را دارید نگین نت می تواند طی مراحل زیر در کنار شما و با سلیقه شما کار را به نتیجه برساند:

مرحله ۱:

شما به یکی از روش های ارتباطی (تلفن و یا ایمیل) نگین نت را از تصمیم خود مطلع میکنید و در صورت تمایل اطلاعات اولیه ای از خواسته های خود را بیان میکنید.

مرحله ۲:

در یک قرار تلفنی و یا حضوری سوالات لازم از شما پرسیده میشود تا نیازمندیهای کاری و خواسته های شما تا حد ممکن به صورت دقیق و شفاف برای ما مشخص شود.

مرحله ۳:

تخمین زمان و هزینه به شما اعلام می شود و در صورت تمایل شما برای شروع پروژه به مرحله بعد میرویم.

مرحله ۴:

بسته به اینکه شما چه خواسته هایی دارید کل پروژه به چند بخش (معمولا بین ۳ تا ۵ بخش) تقسیم میشود و زمانهای تحویل هر بخش و پرداخت هزینه آن بخش مشخص و به شما اعلام میگردد.

مرحله ۵:

حدود ۲۰ درصد از مبلغ پروژه به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود.

مرحله ۶:

اولین مرحله انجام پروژه طراحی ظاهر سایت میباشد که باید هماهنگ با سلیقه شما باشد. لذا ما با توجه به شناختی که از شما پیدا کرده ایم یک اتد اولیه طراحی میکنیم و آن را برای شما ارسال میکنیم. اگر شما اتد را پسند کردید و صرفا چند نکته اصلاحی برای آن داشته باشید این طراحی انتخاب میشود. در صورتی که طراحی مورد نظر مورد رضایت شما نباشد یک اتد طراحی دیگر تهیه شده و در اختیار شما قرار میگیرد و این کار تا سه بار قابل انجام است تا شما به یک اتد مورد نظر خود دست یابید.

مرحله ۷:

هزینه مربوط به بخش طراحی ظاهری دریافت میشود.

مرحله ۸:

سایر بخش ها که از قبل مشخص شده اند مطابق با زمانبندی های توافق شده انجام شده و مبلغ هر بخش در انتهای بخش دریافت میگردد.