اگر شما از صاحبان و یا مدیران یک واحد اداری و یا تولیدی هستید باید به اتوماسیون واحد خود به عنوان یکی از راه های پیشرفت واحد خود بیاندیشید. یکی از خدمات نگین نت طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای اتوماسیون اداری می باشد.

آیا در اتوماسیون نیازهای مختص یک سازمان پوشش داده می شود؟

پاسخ این سوال مثبت است. برای شفافیت بیشتر در چند جمله کوتاه سعی می کنیم روال طراحی و توسعه یک نرم افزار اتوماسیون را توضیح دهیم: ۱٫ تیم تحلیل نگین نت پس از شناسایی و برقراری ارتباط با پرسنل سازمان شما و سایر ذینفعان اتوماسیون تحقیقات میدانی خود را آغاز می کنند. ۲٫ تیم تحلیل نگین نت کلیه ی روال های کاری اصلی سازمان شما را شناسایی و تدوین می کنند. ۳٫ مهندسی سیستم توسط نگین نت انجام می شود و طرح اولیه ی نرم افزار اتوماسیون برای پیاده سازی آماده می شود. ۴٫ پیاده سازی نرم افزار آغاز می شود و پیشرفت کار در هر دو هفته یک بار به صورت حضوری به نماینده سازمان شما ارائه می گردد. ۵٫ این ارائه به صورت عملیاتی بوده و نماینده سازمان می تواند با آن بخش از نرم افزار که در دو هفته گذشته آماده شده کار کرده و نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دهد. ۶٫ اگر نظرات و پیشنهادات نماینده در راستای عقود قرارداد باشد تیم توسعه آنها را در برنامه کار قرار می دهد و در غیر اینصورت مسئولین سازمان می توانند برای بررسی و یا تغییر روال جلسه ای را با اعضای نگین نت ترتیب دهند. به این صورت کلیه خواسته های سازمان شما با دقت نظر فنی و کسب و کار تحلیل و پیاده سازی می شود.

سفارش

برای سفارش نرم افزار اتوماسیون با شماره تماس های نگین نت تماس گرفته و یا پیغام خود را از طریق لینک زیر ارسال فرمائید:

نمونه کارها

برخی از نمونه پروژه های اتوماسیون انجام شده توسط نگین نت: noor-login - نرم افزار اتوماسیون مدیریت سفارشات و خط تولید واحد صنعتی نور پایتخت - آدرس: تهران - چهاردانگه - جاده ساوه - پلاک ۴۰۰ - سال اجرا: ۱۳۹۵-۱۳۹۴ - نرم افزار اتوماسیون مدیریت یکپارچه مهندسان و پروژه های سازمان نظام مهندسی شهرستان اسلامشهر - سال اجرا: ۱۳۹۲ - نرم افزار یکپارچه مدیریت مشتریان و حسابداری شرکت فرش نگین. - آدرس: تهران - افسریه - خیابان ۱۵ متری اول - سال اجرا: ۱۳۸۹